Hotel Nertili Sarandë

Hotel Nertili

Galeria

Ju pëlqen ky vend?

Na kontaktoni tani për rezervime ose oferta

Përshkrimi

Ndodhet rreth 350 metra nga Maestral, Nertili Hotel krenohet me pamje panoramike dhe 25 dhoma. I ndërtuar në vitin 2000, vendi u rinovua plotësisht në 2005 dhe në 2019. Ai përmban një kuvertë dielli dhe një oborr spanjoll, plus parkim falas, këmbim valutor dhe ashensor. Vend fantastik

Ju do të jeni 1.4 km nga plazhi i Sarandës dhe 1.5 km nga porti i Sarandës. Është 2 km nga qendra e Sarandës. Një shëtitje 5 minuta do t'ju çojë në plazhin e vet. Ky strehim është ngjitur me Manastirin e Dyzet Shenjtorëve dhe ofron një qasje të lehtë në Kështjellën Lekuresi.

Dhomat vijnë me një kasafortë në dhomë, ngrohje qendrore dhe një ballkon. Posedon gjithashtu një frigorifer dhe toster ne disa njesi