Grand Europa Resort Velipojë

Grand Europa Resort

Galeria

Ju pëlqen ky vend?

Na kontaktoni tani për rezervime ose oferta

Përshkrimi

Velipoja Grand Europa Resort është një zgjedhje e mirë akomodimi në Velipoje. Prona është vendosur 20 minuta më këmbë nga qendra e qytetit.

Kontrolli i klimës, një kasafortë me madhësi laptopi, televizor me ekran të sheshtë, një presë pantallonash dhe një tualet i veçantë janë të përfshira në secilën dhomë. Aeroporti Rinas Nënë Tereza është rreth 60 km larg.