Hotel Colosseo Shkodër

Hotel Colosseo

Galeria

Ju pëlqen ky vend?

Na kontaktoni tani për rezervime ose oferta

Përshkrimi

Hotel Colosseo ndodhet në qytetin e Shkodrës, në një zonë pedonale të rrethuar me shtëpi, bare, restorante, bare dhe klube të natës. Një qendër fitnesi, një pishinë e mbyllur, masazhe dhe një sauna janë në dispozicion të mysafirëve pa pagesë. Restorant në vend shërben specialitete lokale.

Dhomat dhe suitat në Colosseo janë me ajër të kondicionuar dhe të shfaqë një TV LCD me kanale satelitore, një tavolinë dhe një karrige, si dhe një minibar dhe një vend të sigurt. Banjat en suite shfaqin një bidet, dush dhe tharëse flokësh. Disa dhoma të shfaqë një ballkon.