Bouganville Bay Hotel Sarandë

Bouganville Bay Hotel

Galeria

Ju pëlqen ky vend?

Na kontaktoni tani për rezervime ose oferta

Përshkrimi

Vizitoni këtë Parajsë Mesdhetare për pushime të paharrueshme që ndërthur peisazhe të bukura, pamje tëmrekullueshme të detit, vepra arti, zona të gjelbërta, aktivitete dhe ushqime të shkëlqyera. Gjiri i Bougainville ka një kapacitet për të akomoduar deri në 400 persona, në 123 dhoma hoteli dhe 35 apartamente.

Projektuar si një ekspozitë e mirëfilltë artistike, e kuruar nga artistët tanë, Bougainville Bay sjell dhe zhvillon një koncept të ri të jetesës dhe qëndrimit në një rezidencë. Gjithçka përreth dhe brenda hotelit është një pjesë e artit: lobi, korridoret, dhomat, shkallët, rrugicat, pishinat, restorantet, Spa dhe zona e plazhit.