Hotel Hoti 2 Ulqin

Hotel Hoti II

Galeria

Ju pëlqen ky vend?

Na kontaktoni tani për rezervime ose oferta

Përshkrimi

I vendosur në Ulqin, rreth 800m nga plazhi i madh, Hotel Hoti II përmban një pishinë të hapur dhe qendër spa. Dhomat e bollshme vijnë me ballkone dhe secila prej tyre ofron një TV me ekran të sheshtë, mini-bar dhe kasafortë. Qasje falas WiFi është në dispozicion në të gjithë pronën.

Me pamje ose nga deti, pishina ose kopshti, të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe përfshijnë një banjo private të pajisur me një banjë ose dush dhe një bidet. Shtesat përfshijnë kanale kabllore dhe satelitore, si dhe rroba banje dhe pantofla.

Shërbimi falas anijes ditore në një zonë private plazhi në Long Beach është në dispozicion çdo ditë. Parasolë, baldachins dhe loungers në diell, si dhe peshqir plazhi janë në dispozicion të mysafirëve.