Holiday Villages Ulqin

Holiday Villages

Galeria

Ju pëlqen ky vend?

Na kontaktoni tani për rezervime ose oferta

Përshkrimi

I vendosur në Ulqin, disa hapa nga Plazhi i madh, Holiday Villages ofron akomodim dhe një restorant, parkim privat falas, një bar dhe një kopsht. Ofron dhoma familjare dhe gjithashtu ofron barbecue per mysafirët . Hoteli ka një pishinë të brendshme, shërbim kujdestarie 24 orësh dhe WiFi falas në të gjithë objektin.

Hoteli ofron një mëngjes kontinental ose bufe.

Qyteti i Vjetër i Ulqinit është 6 km nga hoteli, ndërsa prona ndodhet ngjitur me plazhin e madh. Aeroporti më i afërt është Podgorica, 80 km nga Fshatrat e Festave, dhe prona ofron një shërbim të transferit në aeroport me pagesë.